AK Partide hiç kimse seçim sonuçlarından kaçamaz

 AK Partide hiç kimse seçim sonuçlarından kaçamaz
Okunuyor AK Partide hiç kimse seçim sonuçlarından kaçamaz

SEÇİM SONUÇLARINDAN KAÇAMAZ DEDİ!

Seçim Analizi yorumumda size istatistik ve rakamlar vermeden anlatacağım vesselam!..

Başkan Erdoğan’dan MYK’da yerel seçimin kaybedilmesine ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı, AK Parti neden kaybetti?..

Millet bizi CHP’nin ardına atarak AK Parti’yi neden 2.’ci Parti yaptığını iyi analiz edeceğiz.Ya hatalarımızı görüp kendimizi toparlarız,yada buz misali eririz dedi…

Değerli T.C. Cumhurbaşkanlığı yöneticilerimiz ve sevgili Başkanım Recep Tayyip Erdoğan,size Çorum’dan ulaşmak için kaçkez AK Parti Genel Merkezinize gelerek yazılı sözlü sorunları anlattım. Yetmedi Çorum’a gelen en son Yerel Yönetimlerden Sorumlu genel başkan yardımcınız AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’a AK Parti İl binasındaki Basın toplantı salonunda bir soru sordum. AK Parti Çorum’da ve Türkiye genelinde Oyları eriyor. Cumhurbaşkanımız,Recep Tayyip Erdoğan’a İller hakkında ne kadar doğru ve gerçekci raporları aktarıyorsunuz. Bu erimeyi kendisine söylemiyormusunuz dedim.

El cevap “Konjektörel durumlar sebebiyle böyle durumlar olur” cevabını aldım. Halbuki ben bu konuyu son 4 Yıldır yazıyor ve söylüyorum. Açıkca söylüyorum Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,beni makamına çağırsın en doğru, en güzel çarpıcı Çorum’a dair AK Parti’nin bütün analizlerini ve sorularına cevap vermeye hazırım…

Sevgili Recep Tayyip Erdoğan,başkanım bu konuda kamuyu ve partinizi öz eleştiri yaptım,yazdım diye beni partiniz yöneticileriniz tarafından İKİ kez darp edilerek susturulmak istendim vesselam.

AK Parti’yi bu hale getiren sebep şu Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan,sizin anlattığınız ” Hülagü ile Kadıhan hikayesidir.

Kısacası işin özeti budur. Bilmem anlata bildim mi?…

Başarısız kibir ve ulaşılamaz bir AK Parti Genel Merkeziniz var…

Akpartiyi 22 Yıl boyunca saf temiz samimi,hesapsız, cebiden paraya harçayarak teşkilatına yardım eden,dava aşkı getirdi. Ama şuan bu zihniyetin ve tiniyetin yerini Hesab-i düşünler içerisine giren yöneticileriniz getirdi.

Sevgili başkanım Recep Tayyip Erdoğan, sizi yanıltılar,kandırdılar,olmayan çalışmaları olmuş gibi gösterdiler,farklı çıkar ilişkilerine girdiler. İşte bu yüzden bütün AK Parti İllerinde genel görüntü böyle oldu. Yöneticileriniz teşkilatları davanızı düşünerek değil kendi çıkarlarını düşünür hale getirdiler.

Allahın verdiği İktidar nimetlerinin kıymetini bilemediler zevk ve safa daldılar.Makam-mevki mal derdine ve birbirlerine düştüler vesselam. Vatandaşta zorduruma düşünce bu seçimlerde bu sonuç almak kaçınılmaz oldu azizim!.

Şimdi size yeniden fabrika ayarlarına dönmeniz gerektiğini ifade etmek isterim sayın başkanım Recep Tayyip Erdoğan…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın