Ankara Kent Konseyi’nden Mamak Belediyesi’ne ziyaret

 Ankara Kent Konseyi’nden Mamak Belediyesi’ne ziyaret
Okunuyor Ankara Kent Konseyi’nden Mamak Belediyesi’ne ziyaret

Ankara Kent Konseyi’nden Mamak Belediyesi’ne ziyaret

 

Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz beraberinde icra, yönetim ve çalışma meclisi başkanları ile birlikte Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin’i ziyaret etti.

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin ve Belediye Başkan Yardımcısı ve ABB Meclis Üyesi Ertan Işık tarafından karşılanan Ankara Kent Konseyi heyeti, Musiki Muhallim Mektebi Müzik Müzesi ile Muhsin Ertuğrul Sahnesi’ni gezdi.

IMG 20240506 WA0007

Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, heyet olarak Mamak Belediyesi’ne her alanda katkı sağlamayı arzuladıklarını söyledi.

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin ziyaretlerinden dolayı heyet teşekkür etti. Şahin, “Kent Konseylerini daha önce kağıt üzerinde bilirdik Ancak Ankara Kent Konseyi ile birlikte ortak akılla kente büyük katkılar sağladınız. Örnek çalışmalarınızın Mamak Belediyesi’nde bizlere ışık tutacağına inanıyoruz” dedi.

IMG 20240506 WA0010

Şahin, Mansur Yavaş belediyeciliğini çok önemsediklerini belirterek bu anlayışın gelecekte üniversitelerde tez konusu olarak verileceğine inandığını sözlerine ekledi.

IMG 20240506 WA0008 1

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın