Başkan Yılmaz; “Serhat Ardahanspor kentin reklam yüzüdür”

 Başkan Yılmaz; “Serhat Ardahanspor kentin reklam yüzüdür”
Okunuyor Başkan Yılmaz; “Serhat Ardahanspor kentin reklam yüzüdür”

Ardahan İlini Bölgesel Amatör Liginde temsil eden Serhat Ardahanspor Futbol Kulübü Başkanı Yusuf Alp Yılmaz, kulübün eski Başkanı Özkan Karakaya’yı ziyaret etti.

featured

Başkan Yılmaz; “Serhat Ardahanspor kentin reklam yüzüdür”

Özkan KARAKAYA/ ARDAHAN – BHA

Serhat Ardahanspor’un ilin reklam yüzü olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Ardahan’ı 3.lige çıkarmak için tüm hemşerilerimizi bu takıma destek olmaya çağırıyorum. Bu destek sadece maddi açıdan değil aynı zaman da manevi açıdan da gerekiyor. Ardahan’da oynadığımız lig maçlarında stadyuma gelerek bu gençlere moral vermeliyiz. Onlar elinden gelen gayreti gösteriyor. Serhat Ardahanspor ile elde edeceğimiz başarı tüm Ardahan’ın başarısı olacaktır. Sonuçta bu takım ilimizin reklam yüzü olmuştur.  Serhat Ardahanspor’a hep birlikte sahip çıkmamız gerekiyor” dedi.

Yaz aylarında kulübü kapanma aşamasında iken toparlayan ve 2023-2024 sezonunda oynaması için mücadele veren eski kulüp başkanı Özkan Karakaya’da Serhat Ardahanspor’un her zaman destekçisi ve iyi bir taraftarı olmaya devam edeceğini belirterek, “Ardahan’ı 3. Lige çıkarma hedefinde olan başkan Yusuf Alp Yılmaz’a takıma sahip çıktığı ve harcadığı efor için teşekkür ediyorum. Tüm Ardahanlı hemşerilerimizin Serhat Ardahanspor için elini taşın altına koyması destek vermesi gerektiğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan Serhat Ardahanspor başkanı Yusuf Alp Yılmaz, hafta sonu oynanacak Rize İl Özel İdarespor karşılaşmasına tüm Ardahanlıları takıma destek için maça davet etti.

Başkan Yılmaz; “Serhat Ardahanspor kentin reklam yüzüdür”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın