Belediyelerden Çevre Şikayet’e yoğun ilgi

 Belediyelerden Çevre Şikayet’e yoğun ilgi
Okunuyor Belediyelerden Çevre Şikayet’e yoğun ilgi

Mavi Analiz Teknoloji Yazılım Şirketi sahibi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Hacımurtazaoğlu ve ekibi tarafından 2 yılda geliştirilen Çevre Şikayet Yazılım uygulamasına, Türkiye geneli Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri büyük ilgi gösteriyor.

featured


Belediyelerden Çevre Şikayet’e yoğun ilgi

RİZE-BHA

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Türk-Alman Üniversitesi’nin ortak kuruluşu olan Dijitalpark Teknokent bünyesinde faaliyetini sürdüren Mavi Analiz Teknoloji Yazılım Şirketi tarafından iki yılda geliştirilen Çevre Şikayet Uygulaması hizmet vermeye başladı.

Belediyelerden Cevre Sikayete yogun ilgi 1

Uygulamayı hazırlayan teknoloji yazılım ekip sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Hacımurtazaoğlu uygulama ile ilgili yaptığı açıklamada; “Yazılım ekibimiz ile birlikte 2 yıldır üzerinde çalıştığımız Çevre Şikayet Uygulamamız Türkiye genelinde hizmet vermeye başladı. Çevre Şikayet Uygulamamızı hem iOS hem de Android cihazlarda kullanabilirsiniz. Uygulamaya erişmek için App Store ve Google Play Store mağazalarını ziyaret edebilir ve uygulamayı ilgili mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çevre Şikayet, çevre sorunlarını veya duyduğunuz memnuniyeti en kısa ve kolay yoldan Türkiye genelinde bulunduğunuz yerde, ilgili kamu ve yerel yönetim birimine iletmenizi sağlayan, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, kullanıcı dostu, mobil şikayet uygulamasıdır.” Dedi. Öğretim Üyesi Dr. Murat Hacımurtazaoğlu; “Ekibimizle birlikte büyük emek vererek hazırladığımız Çevre Şikayet Uygulamamıza Türkiye geneli Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyelerinden büyük ilgi var. Uygulamanın İnternet ortamında hizmet vermeye başladığı ilk deneme haftasında dahi binlerce vatandaşımız kullanmaya başladı. Uygulamamızı mutlaka denemenizi öneririz. Çevre Şikayet Uygulamasını App Store ve Google Play Store’den indirerek, vatandaş katılımının gücünü yaşamanızı öneririm. Sesi olan bir topluluğun parçası olmanızı, değişime şahit olmanızı öneririm. Şehirlerimizin, birlikte çalışarak dönüşümüne ve gelişmesine şahit olacağız. Çevre şikayet ile şehrimizi iyileştirip, çevremizi güzelleştireceğiz. Geleceğimizi birlikte şekillendireceğiz.” Dedi. Mavi Analiz Teknoloji Yazılım Şirketi sahibi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Hacımurtazaoğlu, Çevre Şikayet Uygulamasının App Store ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirilebileceği gibi, uygulama ile ilgili detaylı ve güncel bilgilere www.cevresikayet.com web sitesinden, @cevresikayet instegram adresinden ve @CevreSikayet Youtube Kanalından da ulaşılabileceğini vurguladı.

 

Belediyelerden Çevre Şikayet’e yoğun ilgi


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın