Beylerbeyi Spor Kulübü’nde yeni başkan Dilanaz Kıran oldu – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı

 Beylerbeyi Spor Kulübü’nde yeni başkan Dilanaz Kıran oldu – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı
Okunuyor Beylerbeyi Spor Kulübü’nde yeni başkan Dilanaz Kıran oldu – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı

TFF Kadınlar Süper Ligi’nin güçlü ekiplerinden Beylerbeyi Spor Kulübü’nde başkanlık görevine Dilanaz Kıran getirildi. Kıran göreve gelişi ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Onursal Başkanımız ve kıymetli babam, bu değerli mevkiye layık görülmemi sağlayan inanç ve desteğiniz için size sonsuz minnettarım 2 sezondur Beylerbeyi Spor’umuzun perde arkasında, her türlü görevi büyük bir özveriyle yerine getiren bir joker gibi çalıştım.

Bu özverinin şimdi resmi bir unvanla taçlanması, benim için tarifsiz bir onur ve heyecan kaynağı

Beylerbeyi Spor’un resmi başkanı olarak, bu güzide kulübümüzü zirveye taşımak için var gücümle çalışacağım. Bu yolda, her bir Beylerbeyi taraftarının desteğine ve inancına ihtiyacım olacak.

Hep birlikte, unutulmaz bir başarı hikayesi yazmaya hazır mıyız”

TAHİR KIRAN’DAN MESAJ

İş ve spor dünyasının önemli isimlerinden Kıran Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Beylerbeyi Spor Kulübü Onursal Başkanı İş İnsanı Tahir Kıran’da, Dilanaz Kıran’ın göreve gelişi ile ilgili bir mesaj yayınladı. Kıran’ın mesajı şöyle;

“Beylerbeyi Spor Kulübü’nün resmi başkanı Dilanaz Kıran olmuştur. Hayırlı ve uğurlu olsun. Başarılarının devamını dilerim”

438129122 18424031695006493 1297195660929627696 n

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın