Çetin Akınay: ‘Ligden çekilmemiz an meselesidir’

 Çetin Akınay: ‘Ligden çekilmemiz an meselesidir’
Okunuyor Çetin Akınay: ‘Ligden çekilmemiz an meselesidir’

Siirt Spor Kulübünde yaşanan sıkıntıları basın mensupları ile paylaşan Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Çetin Akınay; “23. Hafta da kendi saha ve seyircisi önünde Balıkesir Sporla karşılaşan takım oyuncularımız ve teknik heyetimizin kulübün ekonomik kiriz nedeniyle alacaklarını alamaması nedeniyle morallerinin bozuk, performansların düşüklüğü ile sahaya çıkmıştır” dedi.

featured

Çetin Akınay: ‘Ligden çekilmemiz an meselesidir’

Siirt’te yaşayan İş İnsanlarını Kulübe destek olması talebinde bulunan Akınay; “Siirtli İş insanları kulübe destek vermemeleri durumunda lig başladığı günden bugüne kadar mücadele eden takımımızın ligden çekilme olasılığı dahi ciddi anlamda konuşmaya başladık. 17 Mart 2024 tarihinde yani önümüzdeki hafta Bursa Yıldırım Sporla deplasmanda oynayacağımız maça dahi gidecek Kulübün parasının olmadığını üzülerek söylemek isterim” dedi.

Başta Siirtli İş İnsanlarının elinin taşın altına koyarak takıma destek verilmesini isteyen Kulüp Başkan Yardımcısı Çetin Akınay; “Siirtli İş İnsanlarını ellerini taşın altına koymalarını bekliyoruz. Bu takım 5,6 milyon TL gibi bir rakamın temin edilememesi nedeniyle lig’ten çekilmesi söz konusudur. Futbol tarihine Siirtli İş İnsanların hanesine kara bir leke olarak geçeceğini düşünüyorum. Bu kapsamda önemli bir sürece girmekteyiz ve bu hafta takımın lig’e devam edip etmemesi hususunda kader haftası olacaktır. Biz elimizden geleni yaptık bizden bu kadar” dedi.

Çetin Akınay: ‘Ligden çekilmemiz an meselesidir’

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın