Denizcilerin başkent buluşması

 Denizcilerin başkent buluşması
Okunuyor Denizcilerin başkent buluşması

Ankara’ya denizi değil denizciliği getiriyoruz. Artık fuarcılık tarafından düzenlenecek olan ANKARA BOAT SHOW 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü kapılarını başkentli deniz dostları için, Altınpark Fuar ve Kongre Merkezinde açacaktır. 

featured


Denizcilerin başkent buluşması

Artı Fuarcılığın düzenlediği bu fuara Türkiye’nin alanındaki en büyük ve güçlü sivil toplum örgütü olan Türkiye Yat Kaptanları ve Çalışmaları Derneği, yat ve tekne endüstrisinin lokomotif (YATED), doğru kişi doğru tekne için emek veren Yat Brokerleri Derneği (YBA) desteklerini esirgemeyerek bu fuarın daha fazla ses getirmesi ve etki göstermesi için işbirliği yapmışlardır. Ankara’da yapılan ilk ve en büyük Boat Show olma özelliğini taşıyan etkinliğimize Ankara’lı deniz dostlarını, gençlerimizi, çocuklarımızı ve özellikle engelliler haftasına denk gelmesi nedeni ile engelli dostlarımızı fuarımıza bekliyoruz. 

200 adet tekne ve botun sergileneceği fuarımız ayrıca yerli yabancı birçok sektör birleşeninin buluşma noktası olacaktır. Fuarımızda çevre temizliği, deniz temizliği ile ilgili farkındalıklar, panel ve toplantılar yapılacak olup denizin kalbi şimdi Başkentte atacaktır.  Ankara’lı tüm deniz dostlarımız devletimizdir. Bekkliyoruz, Artı Fuarcılığa YATED ve YBA’ya katkıları ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

 aea0f1a2 0522 4ad9 96df d96718232943

 

 

 

Denizcilerin başkent buluşması


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın