Erdoğan’dan “Bizim Çocuklara” tebrik telefonu

 Erdoğan’dan “Bizim Çocuklara” tebrik telefonu
Okunuyor Erdoğan’dan “Bizim Çocuklara” tebrik telefonu

Erdoğan’dan “Bizim Çocuklara” tebrik telefonu

Ankara-BHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Avrupa’da başarılarına başarı katan A Milli Futbol takımımızı tebrik etmek için telefonla aradı. 2024 Avrupa Şampiyonası son 16 turunda Avusturya’yı 2-1 yenerek çeyrek finale yükselen A Milli Futbol Takımının teknik direktörü Vincenzo Montella ile görüşen Erdoğan, hocaya İtalyanca teşekkür. Erdoğan, ”  “Gelemiyorum çünkü birçok burada devlet işleri var. Ama adım adım takip ediyorum. Bugün de bütün heyecanımla yanınızdaydım. Bütün gönlümle sizleri kucaklıyorum.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı’nın tebrikleri için teşekkür eden Montella, “Bu konuda eminim” dedi.

Erdoğan: Güler’in gözlerinden öpüyorum

Arda Güler’i performansı için kutlayan Erdoğan, “İki korner de muhteşemdi. Adeta Merih’e al da at dedin. Merih de gerçekten kornerlerin hakkını verdi, aldı attı. Seni gözlerinden öpüyorum.” diye konuştu.

Hemşerimden gol beklerdim

Barış Alper Yılmaz’la da görüşen Erdoğan, “Hemşehrim olarak senden ayrıca gol bekledim. Golü atsaydın çok daha muhteşem olacaktı.” dedi. Milli futbolcu da ” İnşallah bir dahaki maçta atarım Sayın Cumhurbaşkanım.” yanıtını verdi.

Erdoğan, görüşmenin sonunda “Tüm takımı tebrik ediyorum. Bütün futbolcularımızın gözlerinden öpüyorum.” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın