HAVELSAN’ın geliştirdiği Tam Uçuş Simülatörleri, pilot eğitimini yeniden tanımlıyor

 HAVELSAN’ın geliştirdiği Tam Uçuş Simülatörleri, pilot eğitimini yeniden tanımlıyor
Okunuyor HAVELSAN’ın geliştirdiği Tam Uçuş Simülatörleri, pilot eğitimini yeniden tanımlıyor

HAVELSAN’ın geliştirdiği Tam Uçuş Simülatörleri, pilot eğitimini yeniden tanımlıyor

Türkiye’nin önde gelen savunma ve teknoloji şirketlerinden HAVELSAN, EASA/FAA Seviye D standartlarına uyumlu Tam Uçuş Simülatörleri (TUS) ile pilot eğitimini yeni bir boyuta taşıyor. Bu ileri seviye simülatörler, pilotların eğitimini ve operasyonel yeteneklerini artırırken, tipe özgü tasarımları ve özelleştirilebilir yapılarıyla dikkat çekiyor.

HAVELSAN Uçuş Simülatörleri, çeşitli eğitim programlarına destek sağlayarak pilotların becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Bu programlar arasında TR Type Rating, MPL Multi Pilot Licence, MCC Multi-Crew Co-operation, APS MCC Airline Pilot Standarts MCC, JOC Jet Oriented Course, IFR Instrumented Flight Rules ve LOFT Line Oriented Flight Training gibi eğitim programları bulunuyor.

Resim 11660 big

HAVELSAN’ın FTD (Uçak Eğitim Cihazları) da, deneyimli mühendisler tarafından her seviye pilot eğitimi için üretiliyor, müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. HAVELSAN, bu cihazların yüksek duyarlılık ve kaliteyle maliyet etkin bir eğitim deneyimi sunmasına özen gösteriyor.

Bu gelişmiş uçuş simülatörleri ve eğitim cihazları, pilotların uçuş öncesi prosedürlerden kalkış ve iniş işlemlerine, aletli uçuş prosedürlerinden normal/anormal ve acil durum prosedürlerine kadar geniş bir yelpazede eğitim almasını mümkün kılıyor.

Resim 21661 big

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın