İlçe genelinde temizlik çalışmaları devam ediyor

 İlçe genelinde temizlik çalışmaları devam ediyor
Okunuyor İlçe genelinde temizlik çalışmaları devam ediyor

Antalya Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

featured


İlçe genelinde temizlik çalışmaları devam ediyor

Belediye ekipleri, rutin olarak Kemer’in tüm cadde, sokak ve ana yol kenarları ile halka açık sahil ve piknik alanlarında gerçekleştirdiği temizlik ve çöp toplama faaliyetlerinin yanı sıra vatandaşların bahçe budama faaliyetleri sonucunda çıkardıkları bahçe atıklarını da bulundukları yerden temizliyor.

Bir yazı görseli olabilir

Temiz bir Kemer için gece gündüz demeden çalışan belediye temizlik işleri müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan çöp konteynerlerinin yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerini de gerçekleştiriyor. İlçede bulunan çöp konteynerleri mahallelere göre düzenli olarak uygulanan haftalık programa göre konteyner yıkama ve dezenfeksiyon aracı dezenfekte edilerek, özellikle yaz aylarında etrafa kötü koku yayılması ve sinek problemlerinin önüne geçilmiş oluyor.

Bir hizmet aracı, su ısıtıcı ve şunu diyen bir yazı '/2 ΙΖ KEMи MD:8141306 ATESATMAYINIZ KEMER K m BELEDİYESI YESI' görseli olabilir

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Serap Minta, yaptığı açıklamada, “Rutin olarak yaptığımız çöp toplama ve kent temizliği çalışmalarımızın yanı sıra bahçe atıklarını da Belediyemizin kepçe ve kamyonları ile bulundukları yerden alıyoruz. Daha temiz bir Kemer için gecemizi gündüze katarak çalışıyoruz. Çöp konteynerlerimizi de kötü koku yaymaması için dezenfekte ediyoruz. Sabahın ilk ışıklarıyla işe başlayan ve mesai kavramı gözetmeyen personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

İlçe genelinde temizlik çalışmaları devam ediyor


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın