Isparta Moto Fest için geri sayım başladı

 Isparta Moto Fest için geri sayım başladı
Okunuyor Isparta Moto Fest için geri sayım başladı

Isparta Belediyesi’nin de katkılarıyla Quick Sigorta’nın sponsorluğunda bu yıl ilk kez Moto Fest düzenlenecek. Türkiye’nin nadide cennet köşelerinden biri olan Isparta Gölcük Tabiat Parkı’nda 18-21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival öncesinde Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, motosiklet tutkunlarıyla bir araya geldi. Gölcük Tabiat Parkı’nda motosiklet kullanan Başkan Başdeğirmen, “3 gün sürecek bu heyecan dolu festivale tüm hemşehrilerimizi, motosiklet tutkunlarını, adrenalin ve doğayla iç içe vakit geçirmek isteyen vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

featured


Isparta Moto Fest için geri sayım başladı

Isparta Belediyesi, farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda bu yıl ilk kez Moto Fest düzenlenecek. Isparta Belediyesi’nin de katkılarıyla Gölcük Tabiat Parkı’nda 18-21 Temmuz tarihleri arasında doğanın eşsiz manzarası eşliğinde Quick Sigortanın sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Isparta 1. Moto Fest, çeşitli etkinliklere sahne olacak. Yarışmaların yapılacağı Moto Fest’te sanatçılar da sahne alacak.
Bir 6 kişi, scooter, motorsiklet, arazi motosikleti ve yazı görseli olabilir
Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Moto Fest öncesinde Gölcük Tabiat Parkı’nda festival organizasyonuna destek veren Isparta Racing Motor Sporları Kulübü üyeleriyle bir araya geldi, festivale ilişkin istişarelerde bulundu. Burada motosiklet kullanan Başkan Başdeğirmen, tüm vatandaşları Moto Fest’e davet etti.
Bir 5 kişi, arazi tipi taşıt, scooter, arazi motosikleti, motorsiklet ve yazı görseli olabilir
Isparta Moto Fest’in Gölcük Tabiat Parkı’nda gerçekleştirileceğini belirten Başkan Başdeğirmen, Isparta Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan Moto Fest için yurdun dört bir yanından gelecek olan misafirleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını vurguladı. Başkan Başdeğirmen, “18-21 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek bu muhteşem festivalde, belediyemizin de katkılarıyla yurdumuzun dört bir yanından misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Adrenalin ve eğlencenin doruk noktaya çıkacağı festivalde, Big Enduro ve Süper Enduro yarışmaları, Lavanta Bahçeleri, Kirazlıdere ve Andık Deresi kültür gezileriyle dolu dolu bir program sizleri bekliyor” dedi.
Bir 7 kişi, motorsiklet, arazi motosikleti, scooter, yol ve yazı görseli olabilir
Etkinlikler hakkında da bilgi veren Başkan Başdeğirmen, “Etkinlikler kapsamında 1. gün Ertuğrul Kiraz, 2. gün Retrobüs ve 3. gün akşamı da Argo ile Sekiz Beş konserleri, festival coşkusuna renk katacak. 18 Temmuz Perşembe günü başlayacak ve 3 gün sürecek bu heyecan dolu festivale tüm hemşehrilerimizi, motosiklet tutkunlarını, adrenalin ve doğayla iç içe vakit geçirmek isteyen vatandaşlarımızı davet ediyorum” görüşlerinde bulundu.

Isparta Moto Fest için geri sayım başladı


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın