Mustan Özdemir Eğirdir Belediye Başkan Aday Adayı oluyor

 Mustan Özdemir Eğirdir Belediye Başkan Aday Adayı oluyor
Okunuyor Mustan Özdemir Eğirdir Belediye Başkan Aday Adayı oluyor

Mustan Özdemir Eğirdir Belediye Başkan Aday Adayı oluyor

Isparta ilçelerinde aday adaylığı yarışına girecek yüzler için hummalı bir çalışma sürdüren saha ekibimiz bir çok isim ile temasa geçti.

Eğirdir için aday adaylığı müracaatı yapacak olan Seyir Terası işletmecisi ve Akpınar köyünün başarılı muhtarı Mustan Özdemir, iddialı bir şekilde Eğirdir belediye başkan adaylığına talip olduğunu söyledi. Eğirdir için hayallerim var. Eğirdir’in daha fazla gelişmesi, Eğirdir’in başta turizm olmak üzere, gölü kurtarma projelerimle, konaklama sorununun kökten çözülmesi gibi ilçenin ihtiyacına yönelik önemli projelerimle bu göreve talibim. Ak Parti kuruluşundan beri gönül vermiş biri olarak sayın Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sancağı altında belediye Başkanlığı görevini yapmak istiyorum. Eğirdir‘e sevdalı biri olarak bu göreve talibim. Mevcut belediyemiz Ak Parti ile yönetiliyor. Mevcut belediye başkanımız da başarılı bir şekilde görevini yapıyor ama biz daha iyisini hatta en iyisini yapmak için bu yola çıkıyoruz.

Mustan Özdemir, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Partimiz adaylık görevini bize verirse en iyi sonuçla seçilip Eğirdir’de Ak Parti belediyeciliğin en iyi halini devam ettireceğiz. Uzun süredir istişareler yapıyoruz hemşerilerimizle oturup konuşuyoruz. Eğirdir‘li hemşerilerimizden bize karşı önemli derecede bir teveccüh var. Bizleri bu göreve layık görüyorlar. bizlerde bu aday adaylığı yarışına girip göreve talip olacağız Allah nasip kısmet ederse bu görev nasip olursa, dediğim gibi Eğirdir‘de çok farklı büyük işler ve güzel işler yapacağız. Ama genel merkezimiz başka birine görev verir, başka birini takdir ederse bizler bir dava neferi olarak sahada gümbür, gümbür coşkulu bir şekilde onun kazanması için mücadele vereceğiz ifadelerine yer verdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın