Ordu’da yer gök kırmızı beyaz

 Ordu’da yer gök kırmızı beyaz
Okunuyor Ordu’da yer gök kırmızı beyaz

Ordu’da yer gök kırmızı beyaz

ORDU – BHA

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıldönümü kutlamaları için hazırlıklarını tamamladı. Cumhuriyet coşkusunun yaşanacağı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anılacağı etkinlikler öncesinde kentin dört bir yanı Türk bayraklarıyla donatıldı. Geçtiğimiz hafta boyunca ekipler, kentin en yoğun olduğu cadde, sokak ve bulvarları ay yıldızlı al bayraklarla süsledi.

Başkan Hilmi Güler, sosyal medyadan açıklama yaptı

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıldönümü kutlamaları için hazırlıkların il genelinde devam ettiğinin altını çizen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Başkan Güler, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Dünyanın en onurlu, en cesur ve vatan sevgisi en yüksek necip milletimizin her bir ferdini, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına katılmaya davet ediyorum. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına ithafen yurdumuzun dört bir yanını şanlı bayrağımızla donatalım.

Yer gök bayrak olsun!”

Vatandaşlardan Başkan Güler’e teşekkür

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında yapılan çalışmanın son derece olumlu olduğunun altını çizen vatandaşlar, Büyükşehir’e gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

Vatandaşlar, yaptıkları açıklamalarda şunları söylediler:

“Başkanımıza ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür ediyoruz. Bayrağımız her zaman bizim hassas noktamız olmuştur. Başkanımız da Türk bayrağına verdiği değeri her zaman göstermiştir. Cumhuriyet ruhunu yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz. Nice yüzyıllar bizim olsun” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın