“Samsun heyecanla Cumhurbaşkanını bekliyor” – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı

 “Samsun heyecanla Cumhurbaşkanını bekliyor” – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı
Okunuyor “Samsun heyecanla Cumhurbaşkanını bekliyor” – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı

AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu,  Samsun Mitinginin tarihi bir buluşma olacağını belirterek, “Kuzeyin Merkezi Samsun’umuz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor.” dedi.

Mehmet YAZICI / SAMSUN – BHA

Bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Milletvekili Ersan Aksu, Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır ve Memur-Sen Konfederasyonu Samsun İl Temsilcisi Hamdi Yıldız’ı ziyaret ederek, tüm üyeleri ve ailelerini hep birlikte mitinge davet etti.

“Milli Mücadele meşalesinin ateşlendiği Samsun bir kez daha tarih yazmaya hazırlanıyor.” diyen Milletvekili Ersan Aksu; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Samsunumuza ve hemşerilerimize ayrı bir muhabbeti ve sevgisi var.

Hemşerilerimiz de, Sayın Cumhurbaşkanımıza tarihi 2023 seçimlerinde %65’in üzerinde destek vererek büyük sevgi ve muhabbetlerini gösterdiler. Oy veren veya bundan sonra vermeyi bekleyen tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Aziz hemşerilerimiz şimdi de mitingde bir araya gelmeyi çok büyük bir hasret ve heyecanla bekliyor. Başta Gazze olmak üzere mazlum ve mağdur coğrafyaların umudu, Dünya Liderimiz ile Samsun’umuza yakışır bir şekilde 15 Şubat 2024 Perşembe günü saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda büyük bir coşku ve heyecanla buluşacağız. Hasretle beklediğimiz tarihi güne, muhteşem coşkuya tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.Mitinge Davet Ziyareti 4 Mitinge Davet Ziyareti 13 Mitinge Davet Ziyareti 12 Mitinge Davet Ziyareti 11 Mitinge Davet Ziyareti 8 Mitinge Davet Ziyareti 6 Mitinge Davet Ziyareti 1

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın