Sıfır Atık Projesi Protokolü imzalandı

 Sıfır Atık Projesi Protokolü imzalandı
Okunuyor Sıfır Atık Projesi Protokolü imzalandı

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde yürütülen Sıfıt Atık Projesi kapsamında ilimizde projenin yaygınlaştırılması amacıyla Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi ve İl Mili Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

featured

Sıfır Atık Projesi Protokolü imzalandı

Gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ve yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla okullarda yürütülecek olan projenin hayırlı olmasını dileyen Vali Numan Hatipoğlu,  “Sayın Cumhurbaşkanımızın eşlerinin himayesinde başlayan Sıfır Atık Projesinin Birleşmiş Milletler ve tüm dünyada örnek hale geldiğini söyledi. Bu anlamda tüm kamu kurumlarında Sıfır Atık Projesi doğrultusunda bundan sonra da çalışmalara devam ediyor ve ben de Tokat Valisi olarak da Sayın Cumhurbaşkanımızın eşlerinin himayesinde Kürüsel Sıfır Atık iyi Niyet Beyanı’nıi imzaladım. Tokat’ta dönüşümü, değişimi gerçekleştirmek hususunda da yeni atılımlarımız olacak. Projemizin hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir de projenin hayırlı olmasını diledi. Daha sonra taraflar arasında imzalar atıldı.

Sıfır Atık Projesi Protokolü imzalandı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın