TFF Temsilciler Kurulu Bingöl’de Bölgesel Toplantı Yaptı

 TFF Temsilciler Kurulu Bingöl’de Bölgesel Toplantı Yaptı
Okunuyor TFF Temsilciler Kurulu Bingöl’de Bölgesel Toplantı Yaptı

TFF Temsilciler Kurulu, 13-14 Kasım 2023 tarihlerinde de Bingöl’de kurulun Kasım ayı toplantısının yanında, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Muş, Siirt, Tunceli, Van, Batman, Iğdır ve Mardin illerinde bulunan temsilcilerin katılımı ile bölgesel toplantı ve eğitimini gerçekleştirmiştir.

ANKARA-BHA

Toplantıda temsilcilerimizin müsabakalarda maksimum verimliliği sağlamak maksadı ile her birinin düşünce ve önerileri değerlendirilmek üzere alınmıştır.

TEMSILCILERKURULU2

Toplantılar, Kurul Başkanı Gökhan Özsavaş’ın başkanlığında tahsis edilen Valilik toplantı salonunda yapılmıştır. Temsilciler tarafından son derece verimli geçtiği bildirilen toplantı ve eğitime, Temsilciler Kurulu Başkanı Gökhan Özsavaş ve Raportörü Ertuğrul Arslan, üyelerden Burhan Cuci, Özlem Karadağ ve Dr.Süleyman Basa katılmışlardır.

Eğitimde Başkan ve üyelerin karşılıklı bilgi paylaşımının devamında Temsilci İşleri Koordinatörü Baki Şahin, bu güne kadar oynanan maçlarda temsilcilik açısından görülen eksiklikler ve talimatlar ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Eğitim, Kurul Başkanı Gökhan Özsavaş’ın değerlendirme ve talimatlara ilişkin kapanış konuşması ile sonlandırılmıştır.

TEMSILCILERKURULU5
Temsilciler Kurulu, Bingöl’de yapılan toplantı öncesinde, başta Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta olmak üzere, İl Emniyet Müdürü Şükrü Orhan ve Belediye Başkanı Erdal Arıkan’ı da makamlarında ziyaret ederek görüşmeler yapmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın