TİMBİR’den teşekkür plaketi

 TİMBİR’den teşekkür plaketi
Okunuyor TİMBİR’den teşekkür plaketi

TİMBİR’den teşekkür plaketi

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ile Akdeniz İnternet Gazetecileri ve Yayıncıları Derneği tarafından İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emin Ünalan, Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem’e 6 Şubat depremleri sonrasında Hatay’a olan destek ve katkıları nedeniyle plaket takdim edildi.

Ziyaretlerinde TİMBİR’in kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Danışma Kurulu Başkanı Veysel Cıncık, Genel Başkan Dr. Süleyman Basa’nın depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için taziye mesajını ve selamlarını iletti.

İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emin Ünalan, el birliği ile deprem felaketinin yaralarının sarılmaya çalışıldığına dikkat çekerek “En alt kademeden en üst kademeye kadar herkes sorumluluğunun bilinci ile görevini icra etti. Bu vesile ile kurumumuz bünyesinde mesai mefhumu gözetmeksizin canla-başla çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyor, bu plaketi o’nlar adına da alıyorum” şeklinde konuştu.

Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü kurucusu Nuri Üysen ise, yaşadığımız deprem felaketinden ders çıkartılması gerektiğini belirterek, “Şu kısacık yaşantımızın ansızın bitebileceğini, şahsi değil, şehrin menfaatleri için güç birliği yapmamız gerektiğini ağır bedel ödeyerek öğrenmiş olduk. Şimdi, İskenderun’luluk bilinci ile hareket etme zamanıdır” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın