TUTAP’tan DİTİB Genel Başkanı Kuzey’e “Elçilik Beraatı”

 TUTAP’tan DİTİB Genel Başkanı Kuzey’e “Elçilik Beraatı”
Okunuyor TUTAP’tan DİTİB Genel Başkanı Kuzey’e “Elçilik Beraatı”

TUTAP’tan DİTİB Genel Başkanı Kuzey’e “Elçilik Beraatı”

İlhan Kılıç / Köln –BHA

“Türkiye Tanıtım ve Elçilik Beratı”nı DİTİB Genel Başkanı Dr. Muharrem Kuzey’e takdim eden TUTAP Almanya Başkanı Gazeteci – Yazar İlhan Kılıç, “Almanya’da Türk ve Müslüman toplumuna yapmış olduğunuz faydalı projeler ile Türkiye’nin tanıtılmasına büyük katkı sunmanızdan dolayı (TUTAP) Türkiye Tanıtım ve Elçilik Beraatı vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

c9870161 d129 4a46 a6ef d64fd9943eca
TUTAP’a ve özellikle İlhan Kılıç’a, bu değerli berat için teşekkür eden DİTİB Genel Başkanı Dr. Muharrem Kuzey’de, “Almanya’da yaşayan Müslüman toplumuna yönelik projelerimizin Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlaması ve kültürel bağlarımızı güçlendirmesi adına büyük bir adım olduğunu düşünüyorum” dedi.
Bu beraat, gelecekte yapacak projeler için ilham verecek ve motivasyonlarını artıracağını dile getiren Kuzey, “Birlikte çalışarak, kültürümüzü ve değerlerimizi daha geniş kitlelere tanıtmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

12e36023 d0ba 46f9 aab9 cc6d07af621c
Hoş ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette TUTAP Almanya Başkanı Gazeteci – Yazar İlhan Kılıç, DİTİB Genel Başkanı Dr. Muharrem Kuzey’e teşekkür etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın