Yeni atama kararları Resmi Gazete’de

 Yeni atama kararları Resmi Gazete’de
Okunuyor Yeni atama kararları Resmi Gazete’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı: Yeni atama kararları Resmi Gazete’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın atama kararıyla  değişiklikler, Resmi Gazete’nin bugünkü yayımlandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına göre, Gelir İdaresi Başkanlığı’na Bekir Bayrakdar, Türkiye Uzay Ajansı Başkanlığı’na Yusuf Kıraç, ve Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığı’na Alirıza Özdemir atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı İzmir İl Müftülüğüne Afyonkarahisar Müftüsü Sinan Kazancı, Afyonkarahisar İl Müftülüğüne Diyarbakır Müftüsü Lütfü İmamoğlu, Diyarbakır İl Müftülüğüne Ağrı Müftüsü Celal Büyük, Ağrı İl Müftülüğüne Necati Şafak, Kırşehir İl Müftülüğüne Kahramanmaraş Müftüsü Mustafa Tekin, Kahramanmaraş İl Müftülüğüne Abdurrahman Kotan, Giresun İl Müftülüğüne Selçuk Kılıçbay görev alacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Uludağ Alan Başkanlığı’na Bülent Çınar Çavuş, Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığı’na Alirıza Özdemir, ve Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkan Yardımcılığı Esin Saykan getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nda Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’ne Cengiz Mete, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü’ne Zarife Seçer ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda İş Başmüfettişliği’ne Hüseyin Kocabıçak atandı.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın