Bakan Tekin, esnaf ziyaretine çıktı

 Bakan Tekin, esnaf ziyaretine çıktı
Okunuyor Bakan Tekin, esnaf ziyaretine çıktı

Bakan Tekin, esnaf ziyaretine çıktı

ARDAHAN-BHA

Geçtiğimiz günlerde tarikatları savunan çıkışı ile kamuoyunda eleştirilere maruz kalan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, AK Parti Ardahan Belediye başkan adayı Veteriner Hekim Yunus Baydar’ın seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretine çıktı.

Bakan Tekin’in esnaf ziyaretine AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, AK Parti Ardahan Belediye Başkan adayı Yunus Baydar, MHP Ardahan İl başkanı Turgay Mert, AK Parti Merkez İlçe başkanı Aytaç Ulutaş eşlik etti. Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ardahan’a gelen Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Ardahan’da Şehit Türkmen Tekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni de ziyaret etti. Bakan Tekin, ziyaret ettiği okulda öğretmenlerle basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi.

Akşam saatlerinde ise Ardahan Üniversitesi Konuk evinde düzenlenen iftar programına katılan Bakan Tekin burada yaptığı konuşmada, “Ben bakanlık görevine başladıktan itibaren fırsat bulduğum her dakikayı, her anı öğretmen arkadaşlarla beraber geçiriyorum. Dolayısıyla biz birlikte çalıştığımız ve mesai yaptığımız arkadaşlarla sohbet etmeyi, karşılıklı istişareyi önemsiyoruz. Biz 1 milyon 100 bin kişilik bir orduyuz. Ve bu orduyla başarısız olma ihtimalimiz var mı acaba. Kişisel düşüncelerimiz, aidiyetlerimiz farklı olabilir ama ortak noktalarda buluşmalıyız. Bu ülkeyi; bizi bir arada tutan, bizi millet yapan değerlerimiz etrafında buluşmalıyız. Burada buluştuğumuzda da altından kalkamayacağımız hiçbir problem olamaz” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın