Balcıoğlu Silivrispor’a sahip çıkmalı

 Balcıoğlu Silivrispor’a sahip çıkmalı
Okunuyor Balcıoğlu Silivrispor’a sahip çıkmalı

Hatırlayın 2019 seçimlerinde, kampanyasın da Silivrispor’u öne çıkarıp, destek vereceğini her fırsatta söyleyen Sayın Volkan Yılmaz seçildikten sonra destek vermek şöyle dursun , maalesef kulübün mevcut gelirlerinin azalmasına sebep oldu.
Buna rağmen Silivrispor Başkan Akgün Duru ve yönetiminin büyük çabalarıyla dönemini tamamladı. Sonra Başkan Nuri Çolakoğlu yönetiminde ki ekip sezonu başarılı bir şekilde , şampiyonluk mücadelesi vererek tamamladı . Tabiki ne Akgün Duru nede Nuri Çolakoğlu dönemin Başkanı Volkan Yılmaz dan yeteri desteği göremedi .

BALCIOĞLU AYNI HATAYA DÜŞMEMELİ

Silivri de 2024 yerel seçimlerini % 50’nin üzerinde oy alarak büyük bir farkla CHP Adayı Bora Balcıoğlu kazandı .
Silivrispor Camiası’nın % 90 ı bu süreçte bana göre Sayın Balcıoğlu’na destek verdi . Bunun nedeni Sayın Volkan Yılmaz’ın seçim kazandıktan sonra Silivrispor’a yaptığı vefasızlıktı. Sayın Bora Balcıoğlu’nun bu süreçte aynı hatayı tekrarlamayacağını umuyorum . Silivrispor Camiasını karşısına almak , ona da beş sene sonra ağır bir fatura ödemesine sebep olabilir .

NE ÇALIŞTAYI ?

Hayatın da bir tane maç izlememiş, Silivrispor’u hiç tanımayan , topu yolda görse ‘ bomba ‘ diye karakola götürecek zatlar , tutmuş ‘ Çalıştay yapalım ‘ diyor .
Çalıştayı biz 31 Mart 2024 yerel seçimlerin de yaptık zaten . Silivrispora söz verdiği halde sözünü tutmayanlara Silivri Halkı cezayı kesti .
Yerel yönetimin mutlaka ve mutlaka Silivri’nin en büyük markası Silivrispor’a destek vermesi gerekiyor.
Kulübün izlediği politikalar da değişiklik olabilir . Belli bir süre profesyonel ligde orta sıralarda mücadele eden bir takım oluşturulup , bu sürede tesisleşmeye yönelip, alt yapı güçlendirilip, belli bir güce ulaştıktan sonra üst lig hesapları yapılabilir. Hatta kulübün amatör şube sayısı arttırılabilir . Bunlar kongrede de tartışılabilir . Tartışılmayacak tek gerçek yerel yönetimin Silivrispor’a destek olma gerçeğidir.
Nüfusu 300 bine yaklaşmış, İstanbul’un en eski ilçelerinden ve sınırlarında 700-800 fabrika barındıran bir ilçe de kulübün geleceğini belirlemek için çalıştaya gerek yok. Yerel yönetimin desteğine ihtiyaç var. Sayın Bora Balcıoğlu’na önemle duyurulur.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın