Doğanın koynundaki Şalpazarı Millet Bahçesi büyülüyor

 Doğanın koynundaki Şalpazarı Millet Bahçesi büyülüyor
Okunuyor Doğanın koynundaki Şalpazarı Millet Bahçesi büyülüyor

Doğanın koynundaki Şalpazarı Millet Bahçesi büyülüyor

Mustafa ÖZCAN / BHA—TRABZON

Geniş yeşil alanları, modern donanımları ve sunduğu sosyal olanaklarla dikkat çeken Millet Bahçesi, her yaştan insanın keyifli vakit geçirdiği bir yer haline geldi.

millet bahcesi 7

Çocuk oyun parkları, piknik alanları ile ailelerin hafta içi ve hafta  sonu tercih ettiği başlıca mekânlardan biri olan Şalpazarı Millet Bahçesi, ziyaretçilerine doğayla iç içe bir deneyim sunuyor.

millet bahcesi 2

Özellikle çocuklar, oyun parklarında eğlenceli anlar yaşarken, yetişkinler Yeşil manzarasıyla temiz havanın tadını çıkardı.

millet bahcesi 3

Millet Bahçesi’nin, Şalpazarı hatta Beşikdüzü ve Çevre ilçeler tarafından çok sevildiğini söyleyen Başkan Kurukız sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “Yöneticiliğin en güzel tarafı; Yaptığın hizmetin vatandaşlarımız tarafından benimsenmesi, kullanılması ve ilgi gösterilmesidir.

millet bahcesi 1

Bizim siyasetimiz hizmet siyaseti; Biz bizden sonraki nesillerde eserlerimizle anılmak isteriz, kinimizle değil. Yaptığımız ve henüz yüzde doksanı tamamlanan Millet Bahçesine gösterdiğiniz alakaya teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

millet bahcesi 6

Başkan Kurukız önümüzdeki günlerde sosyal aktive ve etkinlilerle daha da fark edilecektir dedi.

millet bahcesi 1

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın