Rusların askeri tıpta kullandığı mucize cihaz Türkiye’de; Vücudu baştan aşağı iyileştiriyor

 Rusların askeri tıpta kullandığı mucize cihaz Türkiye’de; Vücudu baştan aşağı iyileştiriyor
Okunuyor Rusların askeri tıpta kullandığı mucize cihaz Türkiye’de; Vücudu baştan aşağı iyileştiriyor

Nikarich firması Yönetim Kurulu Başkanı Soner Alagöz, Nikarich ailesi olarak güzellik, kozmetik ve sağlık sektörüne giriş yaptıkları günden bu yana sektör temsilcilerine her daim doğru bilgiler verip onların işlerini daha iyi noktalara getirebilmeleri için çalıştıklarını söyledi.

Dünyanın hangi noktasından olursa olsun en iyi teknolojik ürün ve ekipmanları sektörün hizmetine sunmak için var güçleriyle çalıştıklarını kaydeden Alagöz “Amacımız doğru dürüst ilkeli ve çalışkan bir anlayışla içinde bulunduğumuz bütün oluşumlarda fark yaratmaktır” dedi.

WhatsApp Image 2024 04 27 at 12.28.38 1

Alagöz, Rusya’dan getirdiği ve vücudu baştan ayağa kadar her aşamasını kimyasal kullanmadan iyileştirebilen Nikarich Cold Plasma Cihazı ile ilgili yürüttükleri çalışmalarına ilişkin şunları söyledi:

“Dünyada sadece Ruslara ait cihazın Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü aldım. Cihazımız güzellik sektörünün görmediği bir teknolojiyi barındırıyor. Cildi hiçbir şekilde kimyasal kullanmadan kendi kendine iyileştirebilen bir cihaz olduğu için uzmanlar karşılığını fazlasıyla alıyor.  Ruslar bunu yıllarca askeri tıpta kullandı, Dünya ile paylaşmamışlar. Saç çıkarmaktan başlayarak bazı kellik sorunları, saç zayıflamaları, alın çizgilerinden göz kapağından yüzdeki lekelerden, gözaltı torbalarından göğüs ve göbek bölgesi toparlamalarına, tırnak mantarına kadar tek kelime ile mükemmel bir cihaz. Güzellik salonlarının bu cihaza tepkisi bütün cihazlar bir kenara bu cihaz bir kenara diye bize geri dönüşümler yapıyorlar” dedi.

WhatsApp Image 2024 04 27 at 12.28.40

Nikarıch firması Uzmanı Hemşire Paramedik Sedanuer Soyalp ise cihazla ilgili “Nikarich Cold Plasma Cihazımız ile 300 dolayında firma ve doktorlarımızla çalışıyoruz. Saç diplerinden ayak tırnaklarına kadar bir çok alanda cihazımızın iyileştirme özelliği bulunuyor. Bize sorunu söylüyorsunuz bizde çözüm sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Güzelliğin güzel görünmenin her insanın ihtiyacı durumuna geldiğini anlatan Soyalp, “Burada insanlar sadece A kalite hizmet istiyor. Bu konuda firma olarak sunduğumuz kaliteli cihazlarla kendimizi şanlı hissediyoruz” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın