TİMBİR’den Sinop Çevre, Şehircilik İl Müdürü Livaoğlu’na ziyaret

 TİMBİR’den Sinop Çevre, Şehircilik İl Müdürü Livaoğlu’na ziyaret
Okunuyor TİMBİR’den Sinop Çevre, Şehircilik İl Müdürü Livaoğlu’na ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kurulan Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) heyeti Sinop temasları kapsamında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Salih Livaoğlu’nu ziyaret etti.

featured


Ziyarette, TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ile birlikte Birlik Haber Ajansı Genel Müdürü Muhammet Kaçar, TİMBİR Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Cengiz Aksan, TİMBİR Sinop Temsilcisi Gazetesi Serhat Özşahin, Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi ve TİMBİR Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Selman Tunay Kamer, TİMBİR Kurucularından gazeteci Esra Aksu yer aldı.

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Sinop’un Karadeniz’in en güzel illerinden biri olduğunu belirterek bu kentte olmaktan dolayı mutlu olduklarını kaydetti. Livaoğlu’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini kaydeden Dr. Basa tecrübesi ve bilgi birikimi ile görev aldığı tüm kademelerde önemli projeleri  hayata geçirdiğini belirtti.

Sinop Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Salih Livaoğlu da uzun yıllardır yakın dostluğu olduğu Dr. Süleyman Basa nezdinde heyete ziyaretleri için teşekkür etti

WhatsApp Image 2024 06 07 at 15.17.38

TİMBİR’den Sinop Çevre, Şehircilik İl Müdürü Livaoğlu’na ziyaret


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın